Açık Deniz Filipin Biriminde Bankacılık Hakkında Bilgi Ver

Filipinler’de birçok deniz kıyısında banka var. Bu tür bir açık deniz Filipin birimi Maybank’tır (Malayan Banking Berhad). Maybank, 300’den fazla yerel şubesi ve 30’dan fazla uluslararası şubesiyle Malezya’nın en büyük bankasıdır. Maybank lisansını Filipinler’de aldı ve Brunei, Yeni Gine, Vietnam ve Endonezya dahil olmak üzere Güneydoğu Asya pazarlarında açık deniz bankalarına sahip. Maybank’ı New York ve Londra’da da bulabilirsiniz.

Maybank, Çin’de bir şube açan ilk Malezya bankasıydı. Maybank, finans sektöründe uzmanlaşmış birkaç iştiraki işletmektedir. Bu bağlı ortaklıklar arasında, Müslüman hukuku ile uyumlu sigorta ürünlerinin geliştirilmesinde yer alan Mayban Hayat Güvencesi, Mayban Genel Güvencesi ve Mayban Takaful, Mayban İndirimi, Mayban Yatırım Yönetimi, Aseam Credit, Aseam Unit Trust, Mayban International Trust, Aseam Group ve Aseambank’lar Malezya Bhd Aralık 2006 itibariyle Maybank’ın toplam varlıkları 66 milyar doların üzerinde idi. Bu onları dünyadaki ilk 120 bankanın içine yerleştirdi.

Deutsche Bank, Temmuz 2003’te Enrico Cruz’u Filipinler’de Baş Ülke Sorumlusu olarak atadı. Bay Cruz’un güçlü bir pazar anlayışı ve müşteriyi öncelikli kılan bir yaklaşımı var. Filipinler’deki Deutsche Bank’ın genişlemesine öncülük edecek.

Deutsche Bank 758 milyardan fazla varlığa sahip (Euro), 13 milyon müşteriye sahip, dünya genelinde 76 ülkeye hizmet veriyor ve hissedarları için olağanüstü değer üretiyor. Deutsche Bank, Almanya’da ve Avrupa kıtasındaki diğer ülkelerde bankacılık, işlem bankacılığı, özel varlık yönetimi, varlık yönetimi ve özel ve iş bankacılığı alanlarında franchise alanında dünya lideridir. Deutsche Bank’ın 15 ülkede 30’dan fazla ofisi vardır ve Filipinler’de tam bir ticari bankacılık lisansına sahiptir. Bu banka Manila’da bir deniz bankacılığı birimi olarak faaliyet göstermektedir.

Lancaster Condotels, açık deniz Filipin biriminin bir başka bankasıdır. Manilla merkezli PLC Uluslararası Pazarlama Ağları, yakın zamanda İnternet tabanlı E-Quity.com’u, Londra’daki ofisleriyle, İngiltere’deki Filipin Condotel Investments’in pazarlama ortağı olarak kullandı. Avrupa ve İngiltere’de birçok özel yatırımcı ve yatırım ortaklığı Metro Manila ve Cebu’daki Condotel gelişmelerine yönelmiştir.

Filipinler, yatırım amaçlı gayrimenkul satın almak isteyen İngiltere ve Avrupa’daki denizaşırı yatırımcılara Emlakta Dünya Standartlarında Yatırım Fırsatları sunmaktadır. Pacific Concord Properties, Lancaster Artium Manila Condotel Suites için yeni ve kolay bir ödeme planı hazırladı. Bir peşinatsız bir stüdyo birimi satın alınabilir ve fiyatın% 67’si 60 aylık bir sürede ödenebilir, faizsizdir ve geri kalan% 33 bakiye, 60 ay boyunca teslim edildiğinde veya uzatıldığında ödenir.

Bu açık deniz bankaları, Filipin birimleri yatırım bankacılığında büyük bir büyüme görüyorlar. Açık deniz bankalarına yatırım yapmak isteyenler için oldukça az seçenek sunuyorlar.

About vis

Check Also

Offshore Bankacılık Sırları Para Büyük Miktarlarda Yapmak İçin Sırlar Nelerdir?

Büyük miktarlarda para kazanmak için açık deniz bankacılığı sırlarını araştırırken, bilgilerin yanlış olabileceği konusunda uyarılan ...