HSBC Offshore Bankacılığı

Aynı zamanda “dünyanın yerel bankası” olarak da bilinen HSBC, gurbetçilerine pazarlanan itibarına ulaşmalarına yardımcı olacak geniş bir hizmet koleksiyonu sunmaktadır. Güçlü bir küresel varlığa sahip olmalarını ve uluslararası müşterilere yakın yerel hizmet sunmalarını mümkün kılmalarını sağlayarak, dünyanın dört bir yanındaki bankalarla olan bağlantılar ve bağlantılar nedeniyle kendilerini pazarlamaktadırlar. İstediğiniz zaman, dünyanın herhangi bir yerinden paranıza ve hesap bilgilerinize erişebilmenizi sağlamak için çevrimiçi veya telefon üzerinden bankacılık yapabilirsiniz. Bu, esnek hesap yapıları ve müşterinin ihtiyaçlarına yönelik hedefleri sayesinde mümkün olmaktadır. Nerede olursanız olun, müşterilerine en iyi bankacılık hizmetleri sunmak için yukarıda ve öteye gitmeyi bir noktaya getirirler.

HSBC, offshore bankacılık hizmetlerinin geliştirilmesindeki başarısı ile tanınır ve bu nedenle HSBC offshore banka hesabının en heyecan verici ve talep gören ürünlerinden biridir. Çok aranan ve en çok satan bankacılık ürünlerinden biridir. HSBC, yabancı ülkelerden varlıklarını yurtdışında tutmaya çalışan işletmelere kadar uluslararası banka hesaplarının hizmetlerinden yararlananların ihtiyaç ve gereksinimlerini anladığını göstermiştir.

HSBC offshore bankacılığı, uluslararası hesapları ele almaktan ve hesap sahiplerine bilgi ve müşteri desteği sağlamaktan sorumlu olan HSBC birimidir. Odak gurubu yabancı müşterilere yerel bir kurumdan beklenebilecek bankacılık hizmetlerini sunmaya odaklanmıştır.

Birinin yurtdışına mali taşıması söz konusu olduğunda, HSBC denizaşırı bankacılık hizmetleri, geçici konutlardan yerel para birimi banka hesaplarının kurulmasına ve yerel para birimi kredi kartlarına, kredilere ve ipoteklere kadar her şeyin tek durak yeri olarak oluşturulmuştur. Ayrıca, yaşamaya karar verdiğiniz ve sağlık sigortası hususlarını çözmenize yardımcı olduğunuz her yerde bir iş bulmanıza yardımcı olabilirler. Ayrıca bir para biriminde para kazanan ve bir para biriminde fatura olan kişiler için çok para birimli hesaplar sağlarlar.

HSBC ayrıca yurtdışında emlak satın almak isteyenler için uluslararası ipotek hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerin yeni evlerine yerleşmelerine yardımcı olmak için 80 ülke hakkında bilgi içeren bir dizi rehber var. Bu paket başka bir ülkeye sürmek isteyenler için çok yardımcı olabilir. ABD ve Birleşik Krallık gibi ülkelerin yurtdışındaki mali faaliyetlerini rapor etmemek ve fonları geri alırken vergi ödememek suç olduğunu düşünmek akıllıca bir hareket olabilir. Bunu atlatmanın bir yolu, daha fazla kârın gerçekleşebileceği farklı yasalara sahip bir ülkeye sürmek. HSBC bu süreçte etkili olabilir.

HSBC açık deniz bankacılığı, çeşitli yaşam ve sağlık sigortalarıyla birlikte tam sigorta teminatı sunmaktadır. Yurtdışında da yağmurlu bir güne biraz tasarruf etmek isteyenler için HSBC’den tasarruf ve yatırım hizmetleri de mevcut. Bu hesapların bir kısmı, bazı yerlerde vergiden muaf olma avantajı gibi kendi yetki alanlarına göre ek avantajlarla birlikte gelir.

HSBC offshore bankacılığının sunduğu diğer özellikler arasında kredi kartları ve banka kartları, denizaşırı kredi olanakları, döviz hizmetleri ve “ağır cüzdanı” olanlar için özel offshore bankacılığı gibi düzenlemeler bulunmaktadır.

About vis

Check Also

Offshore Bankacılık Sırları Para Büyük Miktarlarda Yapmak İçin Sırlar Nelerdir?

Büyük miktarlarda para kazanmak için açık deniz bankacılığı sırlarını araştırırken, bilgilerin yanlış olabileceği konusunda uyarılan ...