HSBC Offshore İnternet Bankacılığı

Dünyanın yerel bankası HSBC, yurtdışında banka ve yatırım yapmak isteyen gurbetçilere ve insanlara çok çeşitli hizmetler sunarak denizaşırı bankacılık sektöründe lider bir güçtür. Tüm dünyada bankalarla güçlü bağlar ve bağlantılar kurarak ve onları koruyarak dünyadaki varlığını sürdürmelerini sağlayarak dünyanın yerel bankası olma gururunu yaşayabilirler.

Açık deniz bankacılığı, genellikle hesap sahibinin ikamet ettiği ülkenin dışında bulunan bankaların ve finansal hizmetlerin kullanılmasını ifade eder. Bu tür bankacılık kurumları genellikle vergi cenneti olarak kabul edilen bölgelerde bulunur. Çoğu zaman yatırımcılar ve gurbetçi olmayı seçenler, vade vergisinden muaf yatırımlar yapabilirler. Yurtdışı bankacılığın diğer faydaları arasında gizlilik ve mahremiyet de bulunmaktadır. Bazıları isimsiz olarak numaralandırılmış hesaplar sunar ve güçlü gizlilik uygulama yasaları uygulayan ülkelerde bulunur.

Artık teknolojideki gelişmeler ve dünya çapında ticaretin küreselleşmesiyle birlikte, yurtdışında iş yapma ihtiyacı her zamankinden daha yaygın. Gittikçe daha fazla sayıda kişi ve işletme, HSBC ve diğer büyük uluslararası finans merkezleri gibi açık deniz bankacılık hizmetlerine ihtiyaç duyuyor. Sadece uluslararası banka hesaplarına daha fazla ihtiyaç duymakla kalmıyor, aynı zamanda telefon veya internet üzerinden hesap bilgilerine ve müşteri desteğine de anında erişebilmemiz gerekiyor. HSBC ve diğer büyük denizaşırı bankacılık hizmetleri bunu yakaladı ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olmaya odaklandı.

HSBC, müşteri ihtiyaçlarını öngören ve offshore bankacılık deneyimini geliştiren, birinci sınıf ürün ve hizmetlerin en iyisini sunmada mükemmeldir. HSBC denizaşırı bankacılık hizmeti, HSBC’nin uluslararası hesapları idare eden bölümüdür. Geçici konut sağlamada yardımcı olmaktan, yerel ve çok para birimli banka hesaplarının kurulmasına kadar her şeyi sunarlar. Sağlık sigortası hizmetleri de verilmektedir.

Çevrimiçi denizaşırı bankacılık hizmetleri bir zorunluluk haline geldi ve HSBC internet üzerinden veya telefon üzerinden finansal bilgilere ve müşteri desteğine anında erişim sunuyor. Yazılımdaki yeni yenilikler ve gelişmeler, HSBC ve diğer çevrimiçi finansal hizmet sağlayıcılarının güvenlik sistemlerini yükseltmelerini de sağlamıştır. Bu, offshore bankacılık hizmetlerinin mahremiyet için bilinmesinin bir parçası.
Varlık koruması aynı zamanda bireyler ve şirketler arasında önemli bir konudur. Yurtdışında varlık bulundurmak, davalardan ve kötü niyetli davalardan ekstra bir koruma katmanı sunar. Her ne kadar hükümetler bu yasaları azaltmaya başlasa da, bu bankalarla ilgili düzenlemeleri sıkılaştırmaya çalışmakla birlikte, bu şirketler hala yüksek bir takdir yetkisini koruyabiliyorlar ve yine de zaman ayırmaya değer.

Sıkça sorulan bir soru, açık deniz bankacılığının yasal olup olmadığıdır. Bunun nedeni, açık deniz bankalarının genellikle varlıklı ve ünlü kişilerle ilişkilendirilmiş olmaları ve kara para aklama ve uyuşturucu parası gibi yasadışı faaliyetlerle çevrili olmalarıdır. Gerçek şu ki, off-shore banka hesapları yasaldır ve offshore bir hesap tutmanın sadece başka bir ülkeye varlık transferi anlamına geldiği gerçeği için bu şekilde kalacaktır. Uluslararası ekonomi, ülkelerin içinde ve dışında fon taşıma yeteneğine bağlıdır, hatta hükümetlerin bile bu ihtiyacı vardır. Offshore banka hesapları yasaldır ve bu şekilde kalacaktır.

Sadece bu değil, artık sıradan insanlara da faydalılar. Artık yedi kişilik grup için denizaşırı hesapların ayrıldığı gün artık bir yöntem değildi. Artık siz ve ben bu bankalardan faydalanabiliriz ve hepsine anında internet üzerinden erişebiliyoruz. HSBC, açık deniz bankacılığı endüstrisindeki en heyecan verici ve dinamik finansal araçlardan bazılarını sunmaktadır. Bir HSBC offshore hesabından faydalanıp yararlanamayacağınızı kontrol etmeye kesinlikle değer.

About vis

Check Also

Offshore Bankacılık Sırları Para Büyük Miktarlarda Yapmak İçin Sırlar Nelerdir?

Büyük miktarlarda para kazanmak için açık deniz bankacılığı sırlarını araştırırken, bilgilerin yanlış olabileceği konusunda uyarılan ...