Offshore Bankacılık Hesapları Nedir?

Offshore Bankacılık Hesapları, başka bir ülkedeki veya bölgedeki birçok bankacılık veya yatırım kurumundan birinde hesap açılmasını ifade eder. Herhangi bir banka düşük yönetmelikli, düşük vergilendirmeli, sığınak, yargı bölgelerinde bulunuyorsa, açık bir banka olarak kabul edilebilir.

Başladıklarından beri, açık deniz bankaları kötü bir üne sahipti. Vergi kaçakçılığından para aklamaya kadar olan her şeye dahil olmakla suçlanıyorlar. Yasadışı fonların gerçekte nerede bulunduğunun dikkatlice incelenmesi durumun gerçeğini göstermektedir. Açık deniz bankaları hakkındaki diğer yanlış suçlamalar güvensiz ortamlardır ve kötü düzenlemeler doğru değildir. Offshore Bank hesap yargı bölgelerinin çoğu, istikrarlı bankacılık düzenlemeleri ile çok karmaşık. Yatırıcıları çekmek en iyisidir. Düzenlemeler, emanetçinin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

Yurtdışı bir bankacılık hesabına sahip olmanın faydalarından biri, banka sahibine büyük bir varlık koruması ve gizlilik sağlayan vergi cenneti içerisinde yer almalarıdır. Bu, genellikle yatırımcıların ve yatırımcıların kullanabileceği hesap türleri ile ilgili kısıtlamalara izin veriyor, genellikle vergi yükümlülüğü azalıyor. Açık deniz bankaları, Caymans veya Channel Adaları gibi gerçek ada devletlerinde veya İsviçre gibi kara ülkelerinde bulunabilir. Toprağın su ile çevrili olması şart değildir.

Hala açık deniz bankacılığı hesaplarıyla ilgili bazı yanlış anlamalar var, ancak açık deniz bankası hesap sahibi olacağı için, bu açıklamaların çoğunu bir tuz tuzu ile almanız gerekecek. Ayrıca, hesap açmayı düşündüğünüz herhangi bir açık deniz bankasına da biraz ödev vermelisiniz. Çoğu açık deniz bankacılığı hesabı, gizli ve güvenli ortamlar sunar. Bankacılık kurumlarını yönetmek ve düzenlemek konusunda kötü bir iş yapan birkaç denizaşırı yargı yetkisi olsa da, eğer bilgilendirilirseniz, bu açık deniz bankalarının sizin için uygun olmadığını bileceksiniz.

Avrupalılar her zaman ağır vergi yüküne maruz kalmıştır. Britanya Adaları’nda, kıtada olduğu gibi, onlar da büyük vergi faturalarının yüküyle karşı karşıya kaldılar. Çözüm, Kanal Adaları olarak bilinen küçük ada ülkesi, Avrupalı ​​mevduat sahiplerini bankalarında bir banka hesabı açmanın, mevduatlarını ağır vergilendirmeden kurtarması konusunda ikna ettiğinde ortaya çıktı. Avrupalı ​​vergi mükellefleri hemfikirdi ve yakında denizaşırı bankacılık hesapları fikri oldukça popüler hale geldi. Diğer yargı bölgeleri bu fikrin farkına vardılar ve yatırımcılarının ve yatırımcıların kaygılarını kolaylaştıran bankacılık kurallarını ve düzenlemelerini kabul ederek bankacılık kurumlarını değiştirmeye başladılar. Bu offshore bankanın başlangıcıydı.

Yakında Offshore bankacılık kurumları daha küçük bir alanda başlatıldı; güvenli, güvenli, pratik ve gizli bankacılık düzenlemeleri sunan yargı bölgeleri. Kısa bir süre sonra dünyanın geri kalanı bu sözü aldı ve bu cennete bankacılık ihtiyaçlarına çözüm olarak bakmaya başladı. Geleneksel bankaların aksine, ekonomik ya da politik çekişmelere tabi değildir. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde daha fazla kullanım ve daha fazla görünürlükleri var, açık deniz bankalarının güvenli, güvenli ve gizli tutulması gereken fonlar ve varlıklar için cepheler olabileceği yaygın olarak bilinir.

About vis

Check Also

Offshore Bankacılık Sırları Para Büyük Miktarlarda Yapmak İçin Sırlar Nelerdir?

Büyük miktarlarda para kazanmak için açık deniz bankacılığı sırlarını araştırırken, bilgilerin yanlış olabileceği konusunda uyarılan ...