Offshore Bankacılık Sırları Para Büyük Miktarlarda Yapmak İçin Sırlar Nelerdir?

Büyük miktarlarda para kazanmak için açık deniz bankacılığı sırlarını araştırırken, bilgilerin yanlış olabileceği konusunda uyarılan birkaç makale ile karşılaştım. Size bu bilgilerden ne derttiğimi bildiriyorum. Paranız ve nasıl bir yatırım yapılacağına veya bankacılığına ilişkin önemli kararlar vermeden önce bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

İki çeşit yüksek verimli yatırım programı mevcuttur. İlki açık deniz bankacılığı, ABD Federal Bankası veya Hazine departmanı tarafından onaylanan gizli uluslararası finansal kurallar ile ilgilidir. İkincisi, küçük yatırımları ve altın, para birimi veya vadeli işlem ticareti içerir.

İlk programa katılım hakkında sizinle temasa geçerseniz, genellikle bir offshore bankasını veya yatırım evini içerecektir. Sizi satın almaya çalışan kişi, gelir vergisinde veya uluslararası kredilendirmede yasal bir boşluk olduğunu iddia edecektir. Bu programa girmeniz istenecek ve 30 ila 90 gün içinde büyük karlar elde edeceğiniz söylenecek. 90 gün geçtikten ve hiç para görmediğiniz zaman, sizi dahil eden kişi size paranın geleceğinden sabırlı olmanızı söyleyecektir. Bu kişi ayrıca sizden başkalarına kaydolmanızı isteyecek, anlaşmaya daha fazla insanın sahip olabileceğini iddia etmek size borçlu olduğunuzun ödemesini sağlayacaktır. Gelir vergisi kurallarında boşluk bulunmadığını ve uluslararası borç vermeyi içeren gizli kurallar olmadığını anlamalısınız. Bu dolandırıcılık basit ve basittir ve bu şemaya katılırsanız, dolandırıcılık girişimi ile suçlanabilir. Bu programdan uzak durmanız ve yetkilileri derhal bilgilendirmeniz gerekir.

İkinci yatırım programı daha az miktarda para ile ilgilidir. Bu programlar, günde% 1-10 oranında ödeme yapacaklarını söylüyor. Ayda% 100’e kadar bile. Bu programların çoğu dolandırıcılık olsa da, bazılarının yasal olabileceğini bilmek önemlidir. Bu genellikle borsada, vadeli işlemlerde, altında ve dövizde günlük işlem yapılmasını içerir. Programa 20 $ kadar küçük bir miktar koyabilir ve her iş günü bir yüzde kadar kazanabilirsiniz. İstediğiniz zaman para çekmenize izin verilir, ancak parayı bırakarak kazancınız artar ve daha fazla getiri sağlar.

Tecrübeli gün işlemcileri aslında her gün% 1 ila 20 arasında bir yerdedir. Bu ortalama günde% 2 gibi daha fazla. Programa ödediğiniz para, diğer katılımcıların paralarıyla bir araya getirilir ve günlük işlemcinin% 50 marj kullanarak yatırım yapması durumunda, yatırımcı günlük olarak% 1 ödeyebilir ve yine de anlaşma üzerinden para kazanabilir. Eğer tüccar yaptığı işte iyiyse, zamanının% 80’inde haklı olabilir ve hiçbir zaman kötü işlemlere yapılan yatırımın% 3’ünden fazlasını kaybetmez. Bu program uygulanabilir ve günlük bir tüccar gelirlerini geri ödemeyi planlamıyorsa, bir aldatmaca değildir. Hangisinin doğru olduğunu bilmenin hiçbir yolu olmayacak.

Bir diğer yüksek verimli yatırım programı türü ise, e-kitap ve yazılımların satılmasını içerir. Yatırım yapılan para bir araya getirilir ve e-kitapların ve indirilebilecek diğer yazılımların satışı için reklamlara harcanır. Reklamcılıkta harcanan her 100 dolar için 300 dolarlık bir gelirin gerçekleşeceği prensibi ile yürütülmektedir. Yatırımcılar için ayda% 50 ödeme yapılabilir. Bu program işe yarayabilir, ancak ne kadar süreceği konusunda bir sınırlama vardır. Ürün piyasası yakında doygun olacak ve satışlar düşecek. Karlar azalır ve programın kapatılması gerekirdi. Başlangıçta girenler burada kazananlar olacak.

Bunlar, büyük miktarlarda para kazanmak için yapılan açık deniz bankacılığı sırlarından birkaçıdır. Diğerleri internette bulunabilir. Bir şey gerçek olamayacak kadar iyi geldiğinde, muhtemelen olduğu gibi dikkatli olun.

About vis

Check Also

HSBC Offshore İnternet Bankacılığı

Dünyanın yerel bankası HSBC, yurtdışında banka ve yatırım yapmak isteyen gurbetçilere ve insanlara çok çeşitli ...