Offshore Yatırım Bankacılığı

Hükümetler ve karadaki finansal kurumlar, sürekli olarak denizaşırı yatırım bankacılığının meşru doğası hakkında bizi yanlış bilgilendirmeye çalışıyorlar. Bir çok insan şimdi araştırma yapmak için zaman alıyor ve offshore dünyasının birçok faydasını keşfediyor. Tabii ki, offshore bankacılığın herkes için olmadığını ve aslında offshore’a yatırım yapmadan önce deneyimli mali müşavirlere danışılmalıyım. Diğer mali kararlarda olduğu gibi, nakit harcanmadan önce durum tespiti yapılmalıdır.

Genellikle ünlülerin ve zenginlerin açık denizlere yatırım yapmaktan fayda sağlayabileceklerine inanılıyor, ancak bu şimdi değişiyor. Senin ve benim gibi sıradan gündelik insanlar da denizaşırı karların keyfini çıkarmaya başlayabiliriz ve hepsinden önemlisi, yapmak o kadar da zor değil. İnternet ve yenilikçi offshore yatırım bankacılığı hizmetleri ile bir birey, herhangi bir bölgeye seyahat etmeden veya fonları yöneten yatırım şirketi temsilcileriyle yüz yüze görüşmek zorunda kalmadan fonları uzaktan yönetebilir. Açık deniz yatırımlarındaki varlıkların gizliliği ve varlıkların korunması, sınırları içinde bulunan finansal kuruluşlar hakkında güçlü açıklama yapılmasına ilişkin düzenlemeler uygulayan yargı alanlarının çoğunluğu nedeniyle zahmetsizdir. yatırımlarınızı sarar altında tutmak için fazla bir şey yapmanıza gerek yok.

son zamanlarda kara para aklama kısaltması nedeniyle, daha fazla esneklik sağlayan yatırım araçlarını ve çevrimiçi ya da telefon üzerinden yatırım yapma kabiliyetini seçenlerin şimdi kimliklerini kanıtlamaları ve yatırımları destekleyen fonların yasal olduğunu göstermeleri gerekecektir, ancak bunlar sadece gereksinimler ve yargı yetkisinin başka bir talebi olmamalıdır. İlk şartlar bile noterler tarafından yapılabilir.

Diğer bir strateji, başka bir yargı bölgesindeki mülkünü genişletmek veya almak, böylece kime rapor vermeniz gerektiğini değiştirmek. Bu, sizi raporlama yönetmeliklerinin çok daha az katı olduğu bir yere indirebilir, bu nedenle mümkün olan tüm offshore avantajlardan ve vergi tasarrufu avantajlarından yararlanmanızı sağlar.

Uluslararası ticaret, uluslararası müşterilerin hizmetlerine daha kolay ulaşmalarını sağlamak için müşteri tabanını genişletmesi gereken yeni trend ve büyük finansal kurumlardır. Bu iyi bir şey, çünkü bu offshore yatırım bankacılığı hizmetlerinin çoğu, rekabet gücü yüksek yatırım araçları sunmakta ve yatırımların çoğu kez yerli yatırımlardan daha fazla getiri elde etmektedir. Ek bir diğer avantaj ise, offshore yatırım bankalarının yatırımın vadeye kadar vergiden muaf olarak büyümesine olanak tanıdığı vergi cennetidir. Bu kurumlar uzak yatırımcıları da kolaylaştırıyor.

Yurtdışında yatırım bankacılığı, uygun bir şekilde yaklaşıldığında kârlı olduğunu kanıtlamıştır. Daha yüksek faiz oranları ve daha gevşek düzenlemeler ve birinin bir hesapla neler yapabileceği konusundaki kısıtlamalar, daha fazla başarı için fırsat sağlar. Çevrimiçi yatırım yapmanın bir başka yararı, genellikle ülkenizde rastlayamayacağınız yeni iş fırsatlarının elinize geçmesidir, çünkü uluslararası pazarlarda daha fazla katılımcı ve oyuncu vardır. Olağandışı karları gerçekleştirebilecek ilginç yatırımlara rastlama şansı, yatırımları ve denizaşırı bankacılığı da ilginç kılar.

About vis

Check Also

Offshore Bankacılık Sırları Para Büyük Miktarlarda Yapmak İçin Sırlar Nelerdir?

Büyük miktarlarda para kazanmak için açık deniz bankacılığı sırlarını araştırırken, bilgilerin yanlış olabileceği konusunda uyarılan ...