Etkinlik Alanınızı Dönüştürmek İçin 8 İpucu

Bir etkinlik mekanını dönüştürmeye gelince, hiçbir şey yapmadan çok şey yapabilirsiniz. Bir yerin ruh halini, burada bulunan en kolay ipuçlarından bazılarını takip ederek değiştirebilirsiniz. Karanlık bir odayı alıp romantizmle doldurmanız ya da aptal bir odayı ciddi hale getirmeniz gerekir. Tek yapman gereken, istediğin ruh halini ve devam ettiği yeri düşünmek. Faydalı bir şekilde her şeyin etkinlik ortamına sığacak şekilde görünmesini sağlamak için bazı süslemeler gerekiyor.

İlk önce, renk ve cesaret sıçraması eklemeniz gerekir. Odanızı paketlemek veya tasarlamak için bezler ve diğer süslemeler gibi güzel şeyler elde ederek biraz cesaret katabilirsiniz. Çok uzun ve ilginç kumaşlar elde ederseniz, mekana hem renk hem de cesaret katabilirsiniz. Tavandan sarkmalarını ya da odadan yavaşça akmalarını sağlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızın, renkler ve cesaret ekleme konusunda hiçbir sınırı yoktur. Kaçınılması gereken tek şey, etkinlik için fazla parlak olacak renklerdir. Kırmızı tonlarla romantizm için gidiyorsanız; Partiye gidiyorsanız, daha parlak ve cesur renklerin bazılarına sadık kalın. Süslemeler sizin takdirinize bağlı, ancak önce mekan kuralları nedeniyle herhangi bir sınırınızın bulunmadığından emin olmanız gerekiyor. Basitçe onlarla bir sözleşme imzalamadan önce isteyin.

Ayrıca büyük vurgular yaratacak küçük, küçük şeyler hakkında da düşünmelisiniz. Düşük fiyatlı zanaat yerleri yapmaya gidebilir ve aksan olarak kullanılacak bir milyon şey bulabilirsiniz. Deniz kabukları ile dolu bir çanta satın almak isteyebilirsiniz, yapraklar ve inciler gibi basit şeyler kullanmak isteyebilirsiniz. Romantizm söz konusu olduğunda, gül yaprakları ve inci boncuklardan daha romantik olamazsın. Eğer bütçeniz varsa, sahte kristaller, cam parçaları, taşlar ve mekanı vurgulamak için masalara yerleştirilecek diğer şeyler gibi birçok şey bulabilirsiniz. Mekana ruh halinizi değiştirecek bir ipucu vermek için daha küçük nesneler kullanıyorsanız, görünüm görünümünü yükseklik atayarak değiştirebilirsiniz.

Kıçınıza bir miktar göt attığınızda, odaya bir miktar yükseklik eklemek için uzun şeyler kullanmak isteyeceksiniz. Ölçüleri ilerletmek için sütunlar veya mumluklar gibi şeyler kullanmak isteyebilirsiniz. Küçük bir yeriniz varsa, yükseklik size bu yere bir miktar daha derinlik verecektir. Ayrıca yüksek merkez parçaları kullanırsanız bunun da işe yarayacağını bilmelisiniz. Tek şey, eşyaların kolayca devrilmeyeceğinden emin olmak istemeniz. Bu, konuklarınızın çoğunun zarar görmesini önleyebilir.

Ayrıca, eşleşen bir dekor kullanırsanız, karanlıktan çıkıp iyi bir miktar renk ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, çok fazla renk istemezsiniz, bu nedenle masa örtülerini kat kaçakçı ile veya diğer süslemelerden bazılarıyla eşleştirirseniz, hepsi bir araya gelecektir. Bu hile yapmazsa, çiçekler olacak.

Çiçek kullandığınızda odayı tamamen değiştirebileceksiniz. Bu, her şeyin daha parlak ve parlak görünmesini sağlama eğilimindedir. Parlaklık istiyorsanız, buraya bazı çiçeklerin yerleştirilmesini istemeniz gerekir. Çiçekler üzerinde denize girmek zorunda değilsiniz, ancak bütçenizi izlerseniz, buradaki ve buradaki değerli çiçekleri sıkmanız gerekir.

Ancak, belki odanın dekoru değil, sizi rahatsız eden odanın büyüklüğüdür. Mekandaki masaları değiştirirseniz, odanın daha küçük veya daha büyük hissetmesini sağlayabilirsiniz. Daha küçük odalar veya mekanlar için, yerde yuvarlak masa eklemelisiniz. Yuvarlak masalar daha fazla yer olduğu yanılsamasını sağlayacak ve misafirleriniz de hissedebilecek. Daha büyük bir odanın daha küçük görünmesini istiyorsanız, karışıma her zaman uzun tablolar ekleyebilirsiniz.

Son ipucu aydınlatma. Aydınlatma, ruh halindeki her şeydir. İnsanların farkında olmalarını ve teklif ya da bağış yapmalarını istiyorsanız, aydınlatmanın oldukça aydınlık olmasını istersiniz. Bu misafirlerin dikkatini çekecek, ancak başlarını ağrıtmayacak. Bir romantizm gecesi ve tutkunun ortaya çıkmasını istiyorsanız, ışıkları da karartmalısınız.

About vis

Check Also

Kaliforniya’nın Badem Bahçeleri

California badem endüstrisi, tüm ülkedeki arıcıların ilgisini çekiyor. Badem bahçesinin bal arıları için talepleri o ...